top of page

Blog

Znajdź inspirację, trendy i poradniki na naszym blogu.

Krzesła z litego drewna: idealne rozwiązanie do kawiarni, barów i restauracji

Stoły i krzesła są integralną częścią każdego wnętrza. W końcu nie tylko ich piękno, design i cena odgrywają rolę, ale także to, jak komfortowo czuje się gość, siedząc przy stole lub stołku barowym. Dlatego każdy właściciel stara się wybrać najlepsze i najwygodniejsze krzesła do swojej kawiarni, baru lub restauracji. Co pozwoli odwiedzającym uzyskać maksymalną przyjemność z wakacji. Wielokrotnie tam wracaj i polecaj obiekt znajomym. A to jest bardzo ważne.

Drewniane krzesła są popularnym wyborem do kawiarni, barów i restauracji

Naturalność jest dziś w modzie. Wiele kawiarni, restauracji i barów wybiera krzesła z litego drewna zamiast plastikowych czy metalowych. Są dużo mocniejsze, wygodniej się na nich siedzi. Ponadto ludzie lubią naturalny wygląd, dotyk i zapach prawdziwego drewna. I to jest bardzo słuszne, ponieważ naturalne materiały nie zawierają chemikaliów ani dodatków.

Wybierając krzesła, należy wziąć pod uwagę następujące ważne cechy:

  • praktyczność i funkcjonalność;

  • łatwość pielęgnacji;

  • trwałość;

  • przyjazność dla środowiska;

  • wygoda.

Niebanalny design, który potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, to także dość ważny wymóg, jaki muszą spełniać meble do restauracji, kawiarni czy barów.

Funkcjonalność mebli drewnianych

Często przy zakupie mebli właściciele lokali zwracają uwagę tylko na wygląd produktu i ignorują jego przeznaczenie. Jednak w praktyce atrakcyjne krzesła mogą okazać się zbyt niskie lub niewygodne.

Dlatego przy zamawianiu należy sprawdzić:

  • czy wysokość foteli i krzeseł odpowiada wysokości stołu;

  • czy krzesła, które wybrałeś, są za twarde, czy wręcz przeciwnie, za miękkie;

  • czy stołek barowy jest wystarczająco stabilny.

Cozy Wood posiada duży wybór stylowych i wygodnych drewnianych foteli i krzeseł do kawiarni, barów i restauracji. Meble wykonane są z litego dębu i pokryte specjalnymi substancjami ochronnymi dla maksymalnej trwałości. Dąb jest odporny na uszkodzenia fizyczne i mechaniczne, dzięki czemu krzesła nie obluzowują się i nie rysują z upływem czasu.
Różnorodność opcji w Cozy Wood

Cozy Wood oferuje różnorodne wygodne, praktyczne i oryginalne meble do kawiarni, barów i restauracji. Zalecamy zwrócenie uwagi na następujące

modele.


Wszystkie meble w Cozy Wood wykonane są z wysokiej jakości litego dębu i posłużą Ci przez długie lata. Gwarancja producenta - 2 lata!

30 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page